Datum: 14-11-2015
Locatie: Sporthal Sportlaan
Plaats: Den Helder
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Donna Bakhuizen (M Sports) vs. Roqaya Habib (Team Messive)
J-klasse – Frans Schouten (Loeks Gym) vs. Jesse van Turnhout (Team Gunyar)
J-klasse – Björn Peetoom (M Sports) vs. Mohamed Guendouz (Team Gunyar)
N-klasse – Umer Mohammed (Kickboxing Steenwijk) vs. Omar Abdallah (Sokudo Gym)
N-klasse – Ricardo Raschi (Sports Academy Schreiber) vs. Daniël Koster (Nolimit Alkmaar)
N-klasse – Rutger Rietveld (KB Komen) vs. Rick van Dieten (Fighting Spirit)
C-klasse – Jelke Wagenaar (Kickboxing Steenwijk) vs. Kursat Koca (Team Gunyar)
N-klasse – Brent van der Meulen (Sports Academy Schreiber) vs. Kjeld Jansen (KB Komen)
N-klasse – Fahmi Chanouf (Slimani Gym Zeist) vs. Shesney van den Berg (Sokudo Gym)
N-klasse – Danique Remkes (Sportarts) vs. Myrthe Schipper (Team Fightclub)
C-klasse – Alyssa Leek (Kyo Thai) vs. Nabila Ahali (Team Messive)
N-klasse – Nadir el Houfi (Slimani Gym Zeist) vs. Faisel Tabibie (No Limit Alkmaar)
A-klasse – Marino Schouten (M Sports) vs. Mootje Kabiri 9Sances Gym)
N-klasse – Kyara Fletland (M Sports) vs. Rajae Ahdach (Team Messive)
C-klasse – Robbie van Eck (Slimani Gym Zeist) vs. Maindrain Venbroek (Sokudo Gym)
N-klasse – Romano Cambridge (M Sports) vs. Nezih Makine (Team O36)
C-klasse – Davey Plieger (Sportarts) vs. Hafiz Ashikali (Team Gunyar)
C-klasse – Cemal Heesbeen (M Sports) vs. Mohammed Aanquich (Slamm)
B-klasse – Nemet Akbar (Team Gunyar) vs. Joost Mulder (Team Messive)
B-klasse – Besharat Hakimi (M Sports) vs. Mustafa Kazmaz (Chahbari Zutphen)
B-klasse – Priscilla Davids (FFC) vs. Shannon Hoogendijk (Gym Alkmaar)
B-klasse – Sherwin Wieske (M Sports) vs. Stefan Breddels (Team Messive)
B-klasse – Lars van Haaften (Kickboxing Druten) vs. Aguil Richars (Ropie Gym)
A-klasse – Ferry Suitela (M Sports) vs. Colin Mannsur (Mejiro Wormer)
A-klasse – Regillio van de Ent (M Sports) vs. Ait Ouccime Soufiane (Iron Gym)

round1-Oldschool-Martial-Arts-Event