Datum: 20-02-2016
Locatie: Team Holzken
Plaats: Helmond
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

N-klasse – Badi Jazidi (Siam Gym) vs. Oussam Addi (Team Slamm)
N-klasse – Nassredani El Hamdani (Fightclub Wageningen) vs. Nabil Dindin (Bouzidi Gym)
N-klasse – Kevin Tariq (Amersfoort Fight Shop) vs. Rachid Sakkali (Bouzidi Gym)
N-klasse – Kevin Bels (Siam Gym) vs. Wadi Zekeni (Hemmers Gym)
N-klasse – Ludi Lau (Hemmers Gym) vs. Yordi (FC Van Dams)
N-klasse – Ilias Bali (Siam Gym) vs. Nabil Dindin (Bouzidi Gym)
N-klasse – Yursil Hasselbaink (Team Slamm) vs. Marvin Paulat (Fight Club Wuppertal)
N-klasse – Nick Wiegman (Fight Game Academy) vs. Nick Rauwerda (Team Beekwilder)
N-klasse – Sebastian Biaszczyn (Hemmers Gym) vs. Orahan (FC Van Dams)
N-klasse – Remy Corvers (Depagenara Gym) vs. Remco Bakker (Bouzidi Gym)
N-klasse – Ilias Nougaoui (Hemmers Gym) vs. Batuhan Cankurtanoglu (Samir Gym)
N-klasse – maarten Theunissen (Fightclub Wageningen) vs. Ricardo Francellu (Depagenara Gym)
N-klasse – Aimane El Hatri (Hemmers Gym) vs. Seyyit (Saban Gym)
N-klasse – Ajup Jarrayi (Fight Club Wuppertal) vs. Hussain Marroubi (Team Slamm)
N-klasse – Walid Benhammou (Hemmers Gym) vs. Ilias Safdi (Samir Gym)
N-klasse – Chris van Deursen (Siam Gym) vs. Edriss Bader (Depagenara Gym)
N-klasse – Nassredani El Hamdani (Fightclub Wageningen) vs. Nabil Dindin (Bouzidi Gym)
Boksen – Nieky Holzken (Team Holzken) vs. Farouk Daku (Amsterdam)

Pauze

A-klasse – Angaar Afghan (Team Holzken) vs. TBA
C-klasse – Frank Mulder (Fight Game Academy) vs. Nick Weber (Fight Club Wuppertal)
B-klasse – Zakaria Bouyanfif (Team Holzken) vs. Erdem Tubadan (Samir Gym)
C-klasse – Osman Shumaka (Hemmers Gym) vs. Cedric Krolis (Team Walia)
C-klasse – Moahmed Aanquich (Team Slamm) vs. Smail Khalloui (Team Beekwilder)
C-klasse – Endy Igbinosa (Hemmers Gym) vs. Julian Dominquez (Fightclub Wageningen)
C-klasse – Malcom Power (Team Slamm) vs. Elco (Saban Gym)
N-klasse – Mike Frenken (Team Holzken) vs. Suleyman Laazibi (Hemmers Gym)
C-klasse – Mehdi Amoher (Team Slamm) vs. Tubadan Latif (Samir Gym)
C-klasse – Terennce van Leeuwarden (Team Slamm) vs. Arian Barsan (Fight Club Wuppertal)
C-klasse – Nick Gruijters (Team Holzken) vs. Nahim Afaini (Team Slamm)
C-klasse – Joey Otten (Hemmers Gym) vs. Rayan Mussendijk (Team Slamm)
C-klasse – Levi Mikkers (Team Holzken) vs. Iness Boudoua (Team Walia)
C-klasse – Mohammed Kadri (Siam Gym) vs. Benjamin Oesei Owusu (Team Slamm)
C-klasse – Jordy Beekwilder (Team Beekwilder) vs. Jean Paul Lum Chou (Team Walia)
C-klasse – Oussama Zarhouti (Hemmers Gym) vs. Driss Loukili (Depagenara Gym)
C-klasse – Apo Taher (Fight Club Wuppertal) vs. Mounir Laiki (Team Beekwilder)
A-klasse – Moris Schacht (Team Holzken) vs. Noah Chabone (Hemmers Gym)