Datum: 24-04-2016
Locatie: Sporthal Kardinge
Plaats: Groningen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:*

A-klasse – Erwin van de Belt (MT Hoogeveen) vs. Mootje Kabiri (Sances Gym)
B-klasse – Francisco Doezeman (Team Francisco VS Armen Hovhannisjan Nebbe Ciric
B-klasse – Mark Gijsbers (KB Arnhem) vs. Hasan Likoglu (K1 Aerts Dojo)
B-klasse – Sipke Zijlstra (KBS Heerenveen) vs. Thomas Doeve (Fight Academy Almelo)
B-klasse – Robin Ciric (Nebbe Ciric) vs. Mark Trijsburg (Fightclub Amstelveen)
B-klasse – Daniel Sidabutar (Ling Ho) vs. Sahin Koycu (Fight Academy Almelo)
B-klasse – Yannick Vliet (Loeks Gym) vs. Nasserdine Chams (Team Slamm)
C-klasse – Tamara Weeda (Mejiro Gym Drenthe) vs. Debra Kopjes (Nakama-Gym)
C-klasse – Remco Fokke (Gideon’s Gym) vs. Erwin Radstok (Downhat)
C-klasse – Sharon Mannaart (Mejiro Gym Amsterdam) vs. Milou Waal (Killa’s Boxing)
C-klasse – Pim van der Schoor (Gideon’s Gym) vs. Amier Abdulahad (Nebbe Ciric)
C-klasse – Donald Haek (Fight Academy Almelo) vs. Redouan Settout (Lingho)
C-klasse – Mirjam Seinstra (Downhat) vs. Marieke Calis (Yamato Gym)
C-klasse – Geert Span (Team Phoenix) vs. Donovan Vroom (Team Slamm)
N-klasse – Mensur Agovic (Body & Mindsports) vs. Geoffrey Thomas (Team Slamm)
N-klasse – Pierre Tekce (Fight Academy Almelo) vs. Mike Mulder (Nakama Gym)
N-klasse – Sharon Velthuis (Gideon’s Gym) VS. Gilliany Beaumont (Downhat)
N-klasse – Mesut Hoklek (Fight Academy Almelo) vs. Jasmeet Surmahl (KB Groningen)
N-klasse – Wouter van Zitteren (Nakama Gym) vs. Bryan van Duin (Dojo Osaka)
N-klasse – Joël Rigter (gym de Leeuw) VS. Floris Hoek (Dojo Osaka)
N-klasse – Husein Al – Hulfi (Loekies Gym) VS. Umer Mohammed (Kickboxing Steenwijk)
N-klasse – Lesley Sapulette (K1 Aerts Dojo) VS. Eschwin Huigen (Loekies Gym)
N-klasse – Ilia Gontcharov (Gym de Leeuw) VS. Michel de Groot (K1 Aerts Dojo)
N-klasse – Jarvin Jassies (MT Hoogeveen) VS. Marcel Merkus (Kickboxing Steenwijk)
N-klasse – Jurjen Bentum (Baguala Gym) VS. Nassim Bahassou (Bastov)
MMA (amateur) – Pascal Mol (Dojo Osaka) vs. Rino Zimmerman (KB Groningen)

*programma onder voorbehoud / round1network is niet verantwoordelijk voor verkeerd geschreven namen/sportscholen

round1-Kickboksgala-Ultimate