Datum: 04-06-2016
Locatie: Sports Planet
Plaats: Westervoort
Land: Nederland

Het programma is als volgt:*

Voorprogramma

N-klasse – Charity Peters (Roberto Gym) vs. Wendy Broux (Demirci Gym)
N-klasse – Tayna Da Silva (Omar Gym) vs. Naomi Schellekens (Maach Gym)
N-klasse – Nino Klopman (Born2Fight) vs. Sedetin Turkman (Patsztjerik)
N-klasse – Irvan Olensky (Born2Fight) vs. Nordin Azahhaf (KB Gouda)
N-klasse – Soumia Tahrioui (Omar Gym) vs. Fauve Quinten (Hoyer’s Gym)
N-klasse – Cheera Arslan (Roberto Gym) vs. TBA
C-klasse – Dylan Mensink (KB Zutphen) vs. Benji Agata (Team Solo)
C-klasse – Khalil Kutucu (KB Arnhem) vs. Thierry Speth (Demirci Gym)
C-klasse – Aidan Yaman (KB Arnhem) vs. TBA
C-klasse – Abdelillah Ahbouk (Omar Gym) vs. Hicham El Maach (Maach Gym)

Hoofdprogramma

B-klasse – Lars Haaften (KB Druten) vs. Mark Gijsber (KB Arnhem)
B-klasse – Adnane Askali (Omar Gym) vs. Jos Gouweloos (LS Fightclub)
B-klasse – Bilal Zeroual (Mansouri Gym) vs. TBA

Halve finales B-klasse toernooi
Nico Pareira (Silent Dragon) vs. Alberto Pareira (Siam Gym)
Kamal Azahaf (Pasztjerik) vs. Levi Rigters (Fighting Team Jamal)

A-klasse – Mustapha El Barbari (Team Bastov) vs. Mauricio Cardoso (Beast of the East)

Halve finales A-klasse toernooi -66 kilogram
Hakim El Cadi (Team Slamm) vs. Fouad Tahiri (LS Fightclub)
Edson Fortes vs. Rafik Kassi (Fighting Talents)

A-klasse – Rinus Douma (Hoyer’s Gym) vs. Koos Kievits (Beekwilder/Noudri)

Finale B-klasse toernooi
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

A-klasse – Hassan Toy (Gym International) vs. Marouan Toutouh (Vos Gym/Bora Gym)
A-klasse – Gordon Haupt (Verdonck) vs. Mark Bourti (Siam Gym)
A-klasse – Marcel Verhaar (Team Verhaar) vs. Nicky Lopez (KB Brummen)

A-klasse – Mohamed Rizki (Team Solo) vs. Iwan Pang (FFA Amerstfoort)

Finale A-klasse toernooi -66 kilogram
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

*programma onder voorbehoud / round1network is niet verantwoordelijk voor verkeerd geschreven namen/sportscholen

round1-King-of-the-Ring-III-p