Datum: 24-09-2016
Locatie: De Sporthoeve
Plaats: Bodegraven
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Safira Ifrandi (Rebo Gym) vs. Samar Hamdi (Mattiz Gym)
J-klasse – Evrim Demirel Yildris (Eagle Gym) vs. Alaysha Penso (Mattiz Gym)
J-klasse – Giovanny Sieber (Eagle Gym) vs. Faisal Alaouimrani (Kassem Gym)
J-klasse – Safin Heinz (Rebo Gym) vs. TBA
J-klasse – Steffany Holswilder (Rebo Gym) vs. Cailyn van Gelderen (Shantung)
J-klasse – Celeste Gielen (Rebo Gym) vs. Fleur Boer (Bodegraven BC)
J-klasse – Alicia Thijssen (Rebo Gym) vs. Demi Leenhard (Kassem Gym)
J-klasse – Ayoub Kalleche (Rebo Gym) vs. Cem van de Meer (Shantung)
J-klasse – Nicky Craanen (Bodegraven BC) vs. Job van Buren (Kerroum Gym)
J-klasse – Rafik Alni (Rebo Gym) vs. Matthijs den Ouden (Eagle Gym)
J-klasse – Rick van Campen (Fighting Talents) vs. Ibrahim Andour (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Mohammed Lgayawi (Oosterbaan Gym) vs. Abdelrahman Bouhalhoul (Colosseum)
J-klasse – Burak Erdem (Eagle Gym) vs. Nawfal Maaouiya (Team de Macker)
J-klasse – Tessa van Ooijen (Bodegraven BC) vs. Yara Swinkels (Colosseum)
J-klasse – Michael van de Louw (Colosseum) vs. Mikail Kocyigit (Kassem Gym)
J-klasse – Levi Vermeulen (Colosseum) vs. Mo Salti (FC 070)
J-klasse – Killian Zonneveld (Colosseum) vs. Marcelo Vink (FC 070)
J-klasse – Anthony Sieber (Eagle Gym) vs. TBA
J-klasse – Nauofal Ambari (Rebo Gym) vs. Gino Kremer (Team Roosmalen)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Gym) vs. TBA
J-klasse – Safouane Ahrazi (Rebo Gym) vs. Mo Akkouh (Team Roosmalen)
J-klasse – Vincent van Rijn (Kamakura) vs. Hicham Lamhamdi (Kerroum Gym)
J-klasse – Emma de Wit (Rebo Gym) vs. Sandy von Beers (Team de Macker)
J-klasse – Achraf Al Garouri (Oosterbaan Gym) vs. Chahid Achalhi (FC 070)

Hoofdprogramma

N-klasse – Roumaysa Sabouni (Fighting Talents) vs. Sientje Thomassen (Colosseum)
N-klasse – Yassin Chawa (FC 070) vs. Kevin Maagdendans (Eagle Gym)
N-klasse – Thom de Groen (Full Kick) vs. Jesse van Buren (Kerroum Gym)
N-klasse – Amal Azzriga (Fighting Talents) vs. Tiffany van Wely (Colosseum)
N-klasse – Donny Hummen (Kerroum Gym) vs. Armend Huminovic (Eagle Gym)
N-klasse – Rolf Bealde (Rebo Gym) vs. Joey Brouwer (Oldschool Wateringen)
N-klasse – Mo Zakai (FC 070) vs. Donat Sehu (Indigo’s Gym)
N-klasse – Danique Dinter (Team Roosmalen) vs. Demi Ramdass (Eagle Gym)
N-klasse – Rayfano Appel (Rebo Gym) vs. Wassim Benali (Eagle Gym)
N-klasse – Assia El Gaoui (Fighting Talents) vs. Sabine van de Touw (Eagle Gym)
N-klasse – Luc Vansteertegem (Indigo’s Gym) vs. Mustafa Safi (Elbaz Gym)
N-klasse – Lars de Lange (Oldschool Wateringen) vs. Leonid Noczinski (Elbaz Gym)
C-klasse – Yassin El Gaoui (Fighting Talents) vs. Karim El Amri (MTC van Dams)
C-klasse – Lucas Kuijpers (Siam Gym) vs. Jess van Hunten (Shantung)
C-klasse – Appie Souidi (Siam Gym) vs. Chakir El Haik (Colosseum)
C-klasse – Bilal Talbi (Eagle Gym) vs. Laurence Rozendaal (Mattiz Gym)
C-klasse – Kursat Koca (Siam Gym) vs. Zobier Abdelaoui (FC 070)
C-klasse – Anas Ambari (Rebo Gym) vs. Walid Moustapha (TeaMMAkaveli)
B-klasse – Yassine Ambari (Rebo Gym) vs. Jean Paul Lum Chou (Team Walia)
B-klasse – Anass Arras (Fighting Talents) vs. Ismael El Otmani (FC 070)
B-klasse – Tarik Jerroudi (Siam Gym) vs. Hicham Boudouan (FC 070)
B-klasse – Wail Majidi (Siam Gym) vs. Abderrahim Amarouch (MTC van Dams)
A-klasse – Khalid Elmoukaddam (Siam Gym) vs. Thijs Hoefs (Team Roosmalen)