Datum: 22-10-2016
Locatie: De Schelft
Plaats: Noordwijkerhout
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

A-klasse – Chris Baya (Mike’s Gym) vs. Hicham Boudouan (Fightclub 070)
A-klasse – Rodrigo Mineiro (Mike’s Gym) vs. Samir Kasrioui (Gym 3)
A-klasse – Mo Benasser (Fightclub Haarlem) vs. Kenneth Susanna (Vos Gym Amsterdam)
B-klasse – Wim Hiemensz (Bari Gym) vs. Khalid Farah (Fightclub Haarlem)
B-klasse – Mo el Mesbahi (Fightclub Haarlem) vs. Egemen Kayadibi (Tiger Gym)
B-klasse – Bas van der Kroon (Bari Gym) vs. Guillermo Blokland (Team Snipers)
C-klasse – Stephan Keizer (Bari Gym) vs. Medhi Ahomer (New Talents)
C-klasse – Mo Lamhaj (New Talents) vs. Mohameed Lari (Ajuau & Etta Gym)
C-klasse – Mirwijs Sultani (New Talents) vs. Mounir Majdoubi (Ajuau & Etta Gym)
C-klasse – Rayen Mussendijk (New Talents) vs. Zakaria Arbib (Team Bennasser)
C-klasse – Marden Smith (Brutal Gym) vs. Linh Nguyen (Jurojin)
C-klasse – Mike Olvers (Gym Vogel) vs. Anthony Misinkovski (Brutal Gym)
C-klasse – Johnni Granville (ARJ Trainingen) vs. Donovan Vroom (New Talents)
C-klasse – Abdelhadi Benaya (Team Ramzi) vs. Fabian Heil (Top Fighters Gym Rotterdam)
N-klasse – Oualid Memoune (SAS) vs. Ryan Baker (Kishido Martial Arts)
N-klasse – Tom Schouten (Fightclub Haarlem) vs. Muyahid Kaya (Mousid Gym)
N-klasse – Gizen Aslan (BSS) vs. Chrystal Alexander (Brutal Gym)
N-klasse – Arsenio Pique (Fightclub Haarlem) vs. Aro Sahakyan (Team Goodvibes)
N-klasse – Youssef Tholel (ARJ Trainingen) vs. Jamal al Bousklati (Mousid Gym)
N-klasse – Emad Etermadi (SAS) vs. Hamza el Mesbahi (Fightclub Haarlem)
N-klasse – Mikky Manjic (Ajuau & Etta Gym) vs. George Timmermans (Brutal Gym)
N-klasse – Roy van den Pol (ss Salomons) vs. Yursil Hasselbaink (New Talents)
N-klasse – Robin den Boef (Bari Gym) vs. Abdelali El Harbouge (Team Ramzi)
N-klasse – Alexander Lee (Bari Gym) vs. Riddick Shaepherd (BSS)
N-klasse – Raymundo Hansler (Vos Gym Amsterdam) vs. Joey Brouwer (Oldschool Wateringen)
N-klasse – Bart van der Sman (Jurojin) vs. Bryl Lemmert (Team Goodvibes)
N-klasse – Merijn Heijstek (Bari Gym) vs. Leroy Silva BSC
N-klasse – Jeffrey van Giersbergen (BSC) vs. Gerhard Henriques (BSS)

round1-rhjc-promotions-kickboksgala