Datum: 18-12-2016
Locatie: Hoyer’s Gym
Plaats: Heerlen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Moestafa Darbis (Hoyer’s Gym) vs. Nathan Chartouf (MAC)
J-klasse – Damien van Cleef (Hoyer’s Gym) vs. Ilias Lahrach (Royal Gym)
J-klasse – Adam Hamouda (Royal Gym) vs. Brandon van Henningen (Team Ypenburg)
J-klasse – Intissar Beyayou (Rednose Gym) vs. Narsis Seatile (Team Ypenburg)
J-klasse – Mathilda Eady (Team Swakhoven) vs. Evita Speelmans (MAC)
J-klasse – Stacy Vaessens (Team Swakhoven) vs. Simone Linders (Masato)
J-klasse – Lucan Amadeous (Rednose Gym) vs. Hasat Chovolos (MT Genk)
J-klasse – Soraya Proenings (Appie’s Fight Gym) vs. Cheyenna Quaedvlieg (G-Force Gym)
J-klasse – Sanne Houben (Hoyer’s Gym) vs. Bo Daniels (Appie’s Fight Gym)
J-klasse – Adnan Aabbaz (Dadda Gym) vs. Cas Maassen (Team Heatubun)
J-klasse – Tengo Chigladze (Ostend Fight Team) vs. Wail Aittaleb (Masato)
J-klasse – Mirwais Triziwal (Hoyer’s Gym) vs. Jayton vd Pijl (Team Ypenburg)
J-klasse – Bob Ilunga (Vivas Gym) vs. Kyle Vanseer (MAC)
N-klasse – Abdellah Keulen (Vivas Gym) vs. Angelino Tour (Masato)
N-klasse – Tygo Kaumo (Hoyer’s Gym) vs. Dwayne Thomassen (Diablo Gym)
N-klasse – Nathalie Tilburgs (Hoyer’s Gym) vs. Ine Roox (Verdonk Gym)
N-klasse – joy Hermsen Demirci David van Bladel (Round1)
N-klasse – Fauve Quentin (Hoyer’s Gym) vs. Ploy Soutjivongnorath (Chinese Boxing Koln)
N-klasse – Leo Knubben (Hoyer’s Gym) vs. Edris Bader Team Alken)
N-klasse – Geoffrey Penders (Hoyer’s Gym) vs. Kamiel Dziedzic (MAC)
N-klasse – Bryan Knibbeler (Hoyer’s Gym) vs. Hamlet Lusthaku (G-Force Gym)
N-klasse – Ritchie Martina (Diablo Gym) vs. Angelo Doevedans (Demirci)
N-klasse – Tristan Bernards (Hoyer’s Gym) vs. Pjotr Kwiatkowski (Round1)
N-klasse – Andy Boonen (Hoyer’s Gym) vs. Mario Franzen Jeru Gym
N-klasse – Deniz Atamturk (Chinese Boxing Koln) vs. Daniel Muller (Hoyer’s Gym)
N-klasse – TBA vs. Jadey Jaegers (Satu Gym)
N-klasse – Max Wetzels Demirci Malek Bouseksoe (Ostend Fighting Team)
N-klasse – Nelissie Klee (Haberland Geleen) vs. Benji Esser (Chinese Boxing Koln)
C-klasse – Luca Agnello (Dadda Gym) vs. Liridon Fazliv (Ostend Fighting Team)
MMA – Andy van Leuven (Team Lacroix) vs. Maikel Jongen (G-Force Gym)
C-klasse – Anass Habiby (Dadda Gym) vs. Joey Danner (Team Ypenburg)
C-klasse – Wendy Broux (Demirci) vs. Veronique Hagenaars (Diablo Gym)
C-klasse – Dhiraij Siggropal (Meliani Gym) vs. Fuad de Kroon (Team Alken)
C-klasse – Zakariah Querdah (Team Alkem) vs. Michael Janssen (Diablo Gym)
MMA – Raffuti Maxime (MMA Herstal) vs. Jeroen Driesen (Team Lacroix)
C-klasse – Levi Minkenberg (Team Alkem) vs. Ayoub Souna (Team Ypenburg)
B-klasse – Alic Suad (Hoyer’s Gym) vs. Ritchie Siebring (Team Ypenburg)

round1-zero-45-xi