Datum: 04-03-2017
Locatie: Sporthal Leidschenveen
Plaats: Den Haag
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse (demo) – Jasmin Kloor (Fightsport Den Haag) vs. Lyn van Swinderen (Team Ypenburg)
J-klasse (demo) – Isabella Teteroo (Brothers) vs. Umaya Aliradje (Fightsport Den Haag)
J-klasse – Sergio Kleingeld (Team de Jager) vs. Jantje Fladderak (Team Ypenburg)
J-klasse – Ryan Elfechtali (Quinn Gym) vs. Zio Grunholz (Team Ypenburg)
J-klasse – Jacky Wurms (Hit Team) vs. Jaylee De Roode (Team Ypenburg)
J-klasse – Lahrach Iias (Royal Gym) vs. Brandon van Henningen (Team Ypenburg)
N-klasse – Abdul Ozdemir (Fightclub Vlaardingen) vs. Carlos de Windt (Team Super Pro)
N-klasse – Dean van Ditmarchen (The Colosseum) vs. Jio Stevens (Fightsports Den Haag)
N-klasse – Danley Straatman (Fightmasters) vs. Vanio Lopez (Team Jireugi)
N-klasse – Winfried Jobs (Rayo Sports) vs. Shoshony Romijn (Team Soares)
N-klasse – Bachir Er Rabt (Jurojin Leiden) vs. TBA
N-klasse – Albert Selosse (Fightsport Den Haag) vs. Jacques Clerx (Team Ypenburg)
N-klasse – TBA vs. Zaid Kasabacak (Boxing Zoetermeer)
B-klasse – Mohammed El Hammouti (The Colosseum) vs. Touafik Khaldi (Dragon Gym)
B-klasse – Jherrel van Hengel (Hit Team) vs. Jerry van Kats (Team Soares)

kwartfinales C-klasse toernooi
TBA vs. Rida Bellahcen (Team Super Pro)
TBA vs. Marciano Monteiro (Monteiro Gym)
Bas Derickx (Fightmasters) vs. TBA
Mourad Belfallah (Quinn Gym) vs. Joey Danner (Team Ypenburg)

reserve partij C-klasse toernooi
Abdirahman Abdi (Quinn Gym) vs. Mohammed Charkaoui (Team Super Pro)

C-klasse – Erdinc Cetin (Hit Team) vs. Ayoub Souna (Team Ypenburg)
C-klasse – Leroy Matias (Team Soares) vs. Youssef Medi (KB Gouda)
C-klasse – TBA vs. Nordin Azahaf (KB Gouda)

halve finales C-klasse toernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

B-klasse – Marina Spasic (Meang-Ho) vs. Essilia Wurms (Hit Team)
B-klasse – Max van Gelder (Team Super Pro) vs. Moribah Kosiah (Team Slamm)

Hoofdprogramma

finale C-klasse toernooi
winnaar halve finale 1 vs. winnaar halve finale 2

B-klasse – Aslan Pitronella (Vos Gym) vs. Darryl Verdonk (Team Super Pro)
B-klasse – Jordan Job (Eagle Gym) vs. Youp van Krevelen (Rayo Sports)
B-klasse – Melvin Glasbergen (Jurojin Leiden) vs. Jasmin Begic (Fightclub Vlaardingen)
B-klasse – Michel Pouleyn (Team Jireugi) vs. Vai van Ast (Team Ypenburg)
B-klasse – Avdi Mehic (Balans Gym) vs. Kubilay Taskin (Gym International)
B-klasse – Jimmy van Kuijeren (Team de Jager) vs. Ritchie Siebring (Team Ypenburg)
B-klasse – Darren Fortes (Eagle Gym) vs. Ilias Lahri (Team de Jager)
B-klasse – Mohammed Balli (Dragon Gym) vs. Kevin van Heeckeren (The Colosseum)
A-klasse – Hasan Cosar (Balans Gym) vs. El van Castelen (Brothers)
A-klasse – Thomas Horvath (Kickboxing Fearless) vs. Jaouad Taghdioui (Team Super Pro)
A-klasse – Mohammed Ali (Dragon Gym) vs. Faysal Bouhlou (Team Super Pro)
A-klasse – Fred Sikking (Vos Gym) vs. Raymond Bonte (Pasztjerick)

round1-Ypenburg-Fightday-10