Datum: 17-04-2017
Locatie: Sporthal de Helster
Plaats: Elst
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Hoofdprogramma

C-klasse – Youssef Medi (KB Gouda) vs. Abdullah Suak (Fidan Gym) – reserve toernooi

kwartfinales C-klasse toernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

C-klasse – Guney Uctop (Team Solo) vs. Ritchie Verwaaien (Ubeda Sport)
C-klasse – Mourad Lambrabat (Born2Fight) vs. Khadim Ba (Budaya Cuijk)
B-klasse – Matthew Daalman (Team Solo) vs. Shiikhey Abdulgaadir (Fidan Gym)
B-klasse – Chatmongkon Raransit (Team Majestic) vs. Lorenzo Geurink (Roy’s Gym)
A-klasse – Hasan Cosar (Balans Gym) vs. Ervet Manga (Team Roberto)

halve finales C-klasse toernooi
TBA vs. TBA
TBA vs. TBA

A-klasse – Koos Kivits(Beekwilder/Noudri) vs. Maikel Leimberger (Fidan Gym)
B-klasse – Nusret Yilmaz (Mansouri Gym) vs. Samed Stokey (Team van Roosmalen)
B-klasse – Anas Elghouch (AK Boxing) vs. Ibrahim Kaba (Balans Gym)
B-klasse – Halil Kutukcu (KB Arnhem) vs. Ali Rafi(Team ’t Rooi)
B-klasse – Zakaria Roui (Beekwilder/Noudri) vs. Ahkim Abdelmajid (Natio Gym)
B-klasse – Sajad Babadi (Team Loeffen) vs. Zakaria Takditi (Eagle Gym)
A-klasse – Lars van Haaften (KB Druten) vs. Montaser Larousi (Eagle Gym)

finale C-klasse toernooi
TBA vs. TBA

MMA – Karim Bourasi (Tatsujin Nijmegen) vs. Harun Kina (Team Kina)
A-klasse – Georgina vd Linden (Team Solo) vs. Tiffany Moie (Natio Gym)

C-klasse toernooi
Anwar Dira (Siam-Gym)
Delano Schultz(KB Arnhem)
Adam Abdesallaam (Mansouri-Gym)
Michael Rens(House of Boxing)
Santi Ramirez (Budaya Cuijk)
Yassin Lees (Mattiz Gym)
Yassin El- Gaoui (Fighting Talents)
Sebastian Maring (Lumpini Gym)

Voorprogramma

J-klasse – Tara Uffing (Born2Fight) vs. Dylana Steggink (Team Altena)
N-klasse – Danae Degener (House of Boxing) vs. Femke Gerard (Sandu Gym)
N-klasse – Souhail Moumi (Beekwilder/Noudri) vs. Erdem Ozturk (Hoes Gym)
J-klasse – Hicham Derouich (Team van Roosmalen) vs. Dephlin Jacobs (Ubeda Sports)
J-klasse – Abubekir Usmanov (Born2Fight) vs. Roan Korver (Mattiz Gym)
J-klasse – Jayden Hendrikse (Team Solo) vs. Gino vd Broek (Ubeda Sport)
N-klasse – Djernell Anamopa (Team Roberto) vs. Enes Dogan (Budaya Cuijk)
N-klasse – Bradley Kinkelder (Born2Fight) vs. Nikos Ikonomoupolos (Ubeda Sports)
N-klasse – Abdelslam Khoukhi (KB Gouda) vs. Ayoup el Khoulati (Hoes Gym)
N-klasse – Iris Van Kempen(KB Druten) vs. Marjolein Bulbaai (FT Wageningen)
N-klasse – Richard Lubbers (Born2Fight) vs. Bjorn Kruijsse (Tjakai Elst)
N-klasse – Nino Klopman (Born2Fight) vs. Joey Brouwer(O.S Wateringen)

round1-Born2Fight-2017