Datum: 01-07-2017
Locatie: Music Club
Plaats: Kampen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Morris Hofste (Tony’s Gym) vs. Jairo Busselaar (Bonjasky Academy)
J-klasse – Tristan Rudolphy (Team Bastov) vs. Sem vd Berge (Bonjasky Academy)
J-klasse – Nick Vogel (The Fight Squad) vs. Julian Slots (FFA)
J-klasse – Samih Steen (Tony’s Gym) vs. Erdem Ender (FFA)
J-klasse – Isa vd Sluis (Tony’s Gym) vs. Aeyla Ayhan (FFA)
J-klasse – Karel Massing (The Fight Squad) vs. Sergio Kleigeld (Team de Jager)
J-klasse – Valentijn van Beekhoven (Cool Gym) vs. Elsamuael Ebraheem (Team de Jager)
J-klasse – Bilal Hsaini (The Fight Squad) vs. Elbaaz Ebraheem (Team de Jager)
J-klasse – Don Steensma (Bonjasky Academy) vs. Giorgos Karpides (Team de Jager)
J-klasse – Nick Wolf (Tony’s Gym) vs. Rohan Binesari (Team de Jager)
J-klasse – Angelique vd Brink (The Fight Squad) vs. Valety Brug (Voordorp)
J-klasse – Orlando Hopmans (Diablo Gym) vs. Paschalis Kostanzis (Voordorp)
J-klasse – Liza Smit (Bonjasky Academy) vs. Shalzira Fischer (Voordorp)
J-klasse – Dilano Meesters (Cool Gym) vs. Wassim Tatuh (Voordorp)
J-klasse – Sabine Beugelsdijk (The Fight Squad) vs. Dina Assou (Team de Jager)
J-klasse – Noa Farinum (Bonjasky Academy) vs. Carlijn Wiltjer (Team Bijlsma)
N-klasse – Karsten Oexman (Chock Dee) vs. Erik de Boer (Team Azer)
N-klasse – Marijn Jansen (Bonjasky Academy) vs. Joey Soederhuizen (Team Azer)
J-klasse – Floris Fanger (Bonjasky Academy) vs. Joel Hgindu (Ijsselmuiden)
N-klasse – Danique Idskes (Bonjasky Academy) vs. Amy Koolhof (FFA)
N-klasse – Corien Romkes (Challenger Gym) vs. Nikita Kosterman (Bonjasky Academy)
N-klasse – Mahmoud Stef (Challenger Gym) vs. Aimed Azzouzi (Team Bastov)
N-klasse – Barend Kramer (Challenger Gym) vs Elroy vd Bout (Markos Gym)
N-klasse – Hamza Agnes (Team Bastov) vs. Mark van Putten (Amieries Gym)
N-klasse – Roy Meylof (Tony’s Gym) vs. Semi Ender (FAA)
N-klasse – Jordy Buist (Tony’s Gym) vs. Bo Buiter (Team Bijlsma)
N-klasse – Steven Kaptein (Challenger Gym) vs. Harun Ozturk (Sportschool van Dijk)
N-klasse – Jenayo Bergtop (Team vd Berg) vs. Rafi Al Intabe (Sportschool van Dijk)
C-klasse – Lisan de Velde (APGS Amsterdam) vs. Tessa Kooijman (Bonjasky Academy)
C-klasse – Evert Dunnink (Challenger Gym) vs. Xavier Molijn (Team vd Berg)
N-klasse – Mert Demirkol (Team de Jager) vs. Dennis Groenedijk (Ijsselmuiden)
C-klasse – Michael Wind (Bonjasky Academy) vs. Salvester de Graaf (Cool Gym)

round1-Old-Skool-kickboksgala-II