De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Raihana Taraghini (Reflexx) vs. Mare Verweij (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Orlando Hopmans (Diablo Gym) vs. Keano Schutte (HVO) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Junes Taraghini (Reflexx) WOP vs. Yassin Abadi (Bonjasky Academy)
J-klasse – Joelle Roomenburg (The Colosseum) vs. Khouter Hessani (Ubeda Sports) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Tooske van Opstal (HVO) vs. Nikkyl Penterman (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Athanasia Kwarten (The Colosseum) vs. Cheventy de Booij (HVO) WOP
J-klasse – Isa Hulsman (Buffel KB) vs. Fay Verweij (Ubeda Sports) WDO
J-klasse – Reno Baas (The Colosseum) vs. Safouan Bourich (Slimani Gym) WOP
J-klasse – Sahihra Bahassou (Bastov) vs. Kyara vd Klooster (Oosterbaan Gym) WOP
J-klasse – Dewi Klijn (The Colosseum) vs. Corliesja de Winter (HVO) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Romee Slotboom (Reflexx) vs. Yara Swinkels (The Colosseum) WP{
J-klasse – Lior Wijlaars (The Colosseum) vs. Jairo Busselaar (Bonjasky Academy) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Junes Taraghini (Reflexx) vs. Jayden Vereyken (Gym Hoogeveen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Mohammed Ghardach (Oude Westen) WOP vs. Floris Fanger (Bonjasky Academy)
J-klasse – Yara Slotboom (Reflexx) vs. Kimberly Huiser (Ubeda Sports) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amin Abarchan (The Colosseum) vs. Rayan Elbouaraui (Bastov) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Teun Gerritsen (Fudochi Gym) WDO vs. Dynand Mengede (Ubeda Sports)
J-klasse – Antonie van Diessen (Reflexx) vs. Anouar Nouhassi (The Colosseum) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Rayenna Ten Doornkat (Gym Hoogeveen) WOP vs. Georgia Ikonomolos (Ubeda Sports)
J-klasse – Wadi Brinsky (The Colosseum) WOP vs. Zakaria Zaaj (Oude Westen)
J-klasse – Gino vd Broek (Ubeda Sports) vs. Kllian Zonneveld (The Colosseum) WOP
J-klasse – Michael vd Louw (The Colosseum) WOP vs. Sven Profijt (Gym Hoogeveen)
J-klasse – Tarik Taraghini (Reflexx) vs. Djando Ten Doornkaat (Gym Hoogeveen) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Jimmy Luiten (Reflexx) vs. Darrel Baas (The Colosseum) WOP
J-klasse – Ayman Lahrouchi (The Colosseum) vs. Amir El Bouaraoui (Bastov) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Noa Foukani (HVO) WDO vs. Devano Blok (Ubeda Sports)
J-klasse – Dean van Meegen (The Colosseum) WOP vs. Ouassime Achalh (Oude Westen)
N-klasse – Oussama Saf Saf (Team Alken) Yusef Sadik (Oude Westen) WOP
N-klasse – Mohammed El Khouahi (Bastov) vs. Jeremy van Stiphout (HVO) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Fuad de Kroon (Team Alken) vs. Naiem Belfakih (Oude Westen) WOP