De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse – Sherif Al Omeri (Energy Gym) vs. Quincy Seegers (Mattiz Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Gina Scherwitzki (Muay Thai Duisburg) WOP vs. Jeylina Joseph (Team Sniper)
J-klasse – Fahd el Khalfouy (Mattiz Gym) vs. Santino (No Limit) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Eren Balaban (Energy Gym) vs. Max vd Broek (Team Kraus) WOP
J-klasse (demo) – Filo Ruth (No Limit) vs. Earleygene Flaneur (Team Sniper) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Hessel Ruikes (Selfdefense) WTKO vs. Niklas Schmidt (Energy Gym)
J-klasse (demo) – Aleyna Akgun (Budokan Dortmund) vs. Ishika Gill (Team Sniper) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Anestina Mehmeti (Fightology Dortmund) vs. Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym) WOP
J-klasse – Naouafal Idrissi (Mattiz Gym) WOP vs. Amar Alsayed (Ciric Sport)
J-klasse – Cihan Arslan (Amrani Palace) WOP vs. Soufian Ben Alii (Fightology)
J-klasse – Cem Oncu (Budokan Dortmund) WOP vs. Mousiba Alexandre (World of Fighting)
J-klasse – Sarah Kirsch (MTGB Goch) vs. Romy Loevering (Seldefense) WOP
N-klasse – Marcel Rakowski (Budokan Dortmund) WOPG vs. Richard Biller (Energy Gym)
N-klasse – Brescia Amelia (World of Fighting) vs. Sharan Pattinaja (Seldefence) WOP
N-klasse – Sahan Yerligul (Energy Gym) vs. Mike Vreeman (Seldefence) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Berkan Demir (Budokan Dortmund) vs. Gradus Kraus (Team Kraus) WOP

kwartfinales 8-manstoernooi
Dimitri Kalonas (World of Fighting) vs. Amier Abdulahad (Ciric Sports) WOP
Faris Alabasi (SSI Souwer) vs. Milton Lavrimento (FC Saensuk) WMI
Lennard Blijd (Sityodtong) door naar volgende ronde
Youne Soltani (Budokan Dortmund) vs. Ahmad Chickmosa (Contact Sports) WOP

C-klasse – Ahmet Kocak (Budokan Dortmund) vs. Memphis Katongo (Amrani Palace) WOP
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Ludenscheid) vs. Mohammed Caracan (Ciric Sports) eindigt in een onbeslist
C-klasse – UmutTok Pat (Bielfeld) WOP vs. Yasin Sakhri (Contact Sports Bochum)
C-klasse – Melik Avcu (You Can Ludenscheid) WTKO vs. Azeddine Ifrassan (Ciric Sports)
C-klasse – Dogan Dinc (MTBG Goch) vs. Ibrahim Malak (No Limit) WOP

halve finales 8-manstoernooi
Amier Abdulahad (Ciric Sports) WTKO vs. Milton Lavrimento (FC Saensuk)
Lennard Blijd (Sityodtong) vs. Ahmad Chickmosa (Contact Sports) WOP

C-klasse – Philip Walder (Fightology) vs. Zakaria Elfounti (Amrani Palace) WOP
B-klasse – Badr Chaouech (Budokan Dortmund) WOP vs. Belen Yantaki (Muay Thai Duisburg)

finale 8-mans toernooi
Amier Abdulahad (Ciric Sports) WOP vs. Ahmad Chickmosa (Contact Sports)