De uitslagen zijn als volgt:

J-klasse (demo) – Venice Goossen (Selfdefence4all) vs. Luna Meulman (Team Altena) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Nicol Rudnik (Team MTBG-Goch) vs. Mare Verweij (Ubeda Sports) WOP
J-klasse – Sill van Exel (Selfdefence4all) vs. Alparslan Atacay (Gym Sawadee) WOP
J-klasse (demo) – Ali Al Hilal (House of Boxing) vs. Armin Hodzic (Fudochi Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse (demo) – Michano Deux (Selfdefence4all) vs. Aziz Jasenko (Born2Fight) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Atakan Erdogan (Born2Fight) vs. Aymen El Mouridi (The Mixx Eindhoven) WOP
J-klasse – Shenna Geurts (Selfdefence4all) WOP vs. Ilse Harmsen (Selfdefence4all)
J-klasse – Turker Bozbiyik (Born2Fight) vs. Yesser Eljadouni (Roy’s Gym) WRSC
J-klasse – Angel Prins (Selfdefence4all) WOP vs. Britt van Zanten (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Chiara Volkert (Oosterbaan Gym) WRSC vs. Charissa Tromp (Ubeda Sports)
J-klasse – Niels vd Brink (House of Boxing) vs. Roger Betonville (The Mixx Eindhoven) WOP
J-klasse – Romy Loevering (Selfdefence4all) WOP vs. Georgia Ikonomopolos (Ubeda Sports)
J-klasse – Rosa van Zuilen (Selfdefence4all) vs. Michelle Jolie (House of Boxing) WOP
J-klasse (demo) – Yaasir Hassan (House of Boxing) vs. Casper Colligon (Fudochi Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Ilse / Shenna Harmsen / Geurts (Selfdefence4all) vs. Demi Waterman (Gym Sawadee) WOP
J-klasse (demo) – Guus Vierwind (Selfdefence4all) vs. Daymen Mater (Selfdefence4all) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Nicky Tieben (Selfdefence4all) WTKO vs. Eray Guler (Team Roberto)
J-klasse – Lotfy Elhaddioui (Selfdefence4all) vs. Jayro Bajnath (Selfdefence4all) WOP
J-klasse – Collin van der Haterd (Roy’s Gym) vs. Sep Kreffer (Oosterbaan Gym) WOP
J-klasse – Maciemo Schottek (Selfdefence4all) vs. Damian te Kamp (Selfdefence4all) WOP
J-klasse (demo) – Juul Vierwind (Selfdefence4all) vs. Tara Westrink (Born2Fight) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Mart Kruitbosch (Selfdefence4all) WOP vs. Achraf Al Garouri (Oosterbaan Gym)
J-klasse – Zena Kemenade (The Mixx Eindhoven) WOP vs. Bente Gielis (KVG Kickboksen Den Bosch)
J-klasse – Felicia de Wit (Selfdefence4all) WOP vs. Guus van Mosseveld (Gym Sawadee)
J-klasse – Lars Heijink (Selfdefence4all) WOP vs. Joery van de Aa (The Mixx Eindhoven)
J-klasse – Jaimy te Pas (Team Altena) vs. Kyara vd Klooster (Oosterbaan Gym) WOP
N-klasse – Tania Josan (Selfdefence4all) vs. Jody van Wijnen (Dojo Burning Heart) WOP
N-klasse – Bas Koster (Selfdefence4all) WTKO vs. Francesco Frentrop (Selfdefence4all)
N-klasse – Thomas Vaessen (Fight Spirit Arnhem) WOP vs. Danny van Tetering (Dojo Burning Heart)
N-klasse – Pierre Ulrich (Selfdefence4all) vs. Bart Smeitink (Selfdefence4all) WOPG
N-klasse – Sharon Vos (House of Boxing) vs. Rebecka Hanf (KVG Kickboksen Den Bosch) WOP
N-klasse – Ian van Haaren (Selfdefence4all) vs. Damian Eijt (Selfdefence4all) WTKO
N-klasse – Timo Molenaar (Bodhi Dharma) vs. Jerry Trouw (Pattaya Gym) WTKO
N-klasse – Hessel Ruikes (Selfdefence4all) WOP vs. Alexander Garmaschow (Team MTBG-Goch)