Datum: 25-02-2018
Locatie: Diablo Gym
Plaats: Hoogerheide
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Keano Schutte (Team HVO) vs. Dario van Bauwel (Team Rico)
J-klasse – Jahron Noorda (Team Titanium) vs. Jayden Franken (Team HVO)
J-klasse – Rayaan Harrout (Team Karkach) vs. Cyriel Natarella (Budokai Breda)
J-klasse – Geraldo Holzken (Team Holzken) vs. Souhayl el Haouari (Team Energy)
J-klasse – Ravi Jonkers (Diablo Gym) vs. Samuel Siem (Hemmers Gym)
J-klasse – Ayoub Boujdaini (Antwerp Piranhas) vs. Dylano Stassen (Fightclub Swakhoven)
J-klasse – Bilal Akoudad (Antwerp Piranhas) vs. Luciano Verdonschot (Team Holzken)
J-klasse – Saad Khalki (Rebo Bodegraven) vs. Stephan Gommers (Budokai Breda)
J-klasse – Stijn Buster (Back2theGym) vs. Luciano Heeren (Hemmers Gym)
J-klasse – Sidney Hoogsteden (Diablo Gym) vs. Aleks Plak (Hemmers Gym)
J-klasse – Mauro Koopal (Diablo Gym) vs. Glennik Tour (Masato)
J-klasse – Sebestiaan Rapp (Budokai Breda) vs. Wesley van Dijk (Team Karkach)
J-klasse – Merlijn Goosens (Team Rico) vs. Justin den Haan (Jomi Gym)
J-klasse – Yasmine Belcaid (Ling Ho) vs. Anouk Versluijs (Diablo Gym)
J-klasse – Ruby de Bont (Team Rico) vs. Jessica Schut (Ling Ho)
J-klasse – Youmana el Makawi (Masato) vs. Indra de Jong (Team Rico)
J-klasse – Melanie Steffner (Diablo Gym) vs. Simone Linders (Masato)
J-klasse – Sherilyn van Damme (Hemmers Gym) vs. Corliesja de Winter (Team HVO)
J-klasse – Daphne Pfeiffer (Hemmers Gym) vs. Aliana Bakker (Masato)
N-klasse – Nassim Mellah (Rebo Bodegraven) vs. Faouzi Karkach (Team Karkach)
N-klasse – Angelino Tour (Masato) vs. Adnan Khandour (Budokai Breda)
N-klasse – Carlos de Wind (Ringer Sportplaza) vs. Beglas James (Angelo Gym)
N-klasse – Steef Schoeman (Masato) vs. Vlad Ghizdavescu (Move On)
N-klasse – Akin Celik (Diablo Gym) vs. Lano Roelofs (Fight Club Vlissingen)
N-klasse – Norris Ngouwa (Personal Fitness) vs. Mohamed Tahiri (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Cyres Clarinda (Back2theGym) vs. Nick van Eck (Budokai Breda)
N-klasse – Randy Maton (Angelo Gym) vs. Yunes Ozmir (Back2theGym)
N-klasse – Riad Haouati (Budokai Breda) vs. Wesley Geerts (Diablo Gym)
N-klasse – Kubilay Aydin (Masato) vs. Mitchel da Sosa (Diablo Gym)
C-klasse – Lars Doedel (Fight Club Vlissingen) vs. Quinten Waas (Hemmers Gym)
C-klasse – Lukasz Pawalek (Ling Ho) vs. Anouar Alaoui (Antwerp Piranhas)
C-klasse – Hosni Al Najjar (Fight Club Vlissingen) vs. Jaber Bouzzammour (Antwerp Piranhas)
C-klasse – Jano Hattu (Ling Ho) vs. Nasr Essalhi (Ringer Sportplaza)
C-klasse – Suleyman Laazibi (Hemmers Gym) vs. Damian Rijs (Rebo Bodegraven)
C-klasse – Redouane El Yadiri (Team ‘t Rooi) vs. Abdelilah Azzouzi (Hemmers Gym)