Datum: 03-03-2018
Locatie: Neue Giersberghalle
Plaats: Siegen
Land: Duitsland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Eren Balaban (Energy Gym) vs. Rayen El Mesbahi (Fightclub Haarlem)
J-klasse – Andrey Purtov (Fight Club Jülich) vs. Maxim Newerowski (Energy Gym)
J-klasse – Leon Kachel (Studio One) vs. Yousef Al Omeri (Energy Gym)
J-klasse – Daniel Ganke (Energy Gym) vs. Atakan Kaya (Muay Thai Duisburg)
J-klasse – Mohammed Himmi (Muay Thai Dortmund) vs. Gilano van der Vleuten (Team Holzken Helmond)
J-klasse – Louis Heinrich (Studio One) vs. Leon Pavlyuchkov (Energy Gym)
J-klasse – Nicol Rudnic (MTBG Goch) vs. Ayub Lamguirisse (Muay Thai Dortmund)
N-klasse – David Petermann (Cobra Gym Hilden) vs. Naser Jalali (Energy Gym)
J-klasse – Damian Aschirbajev (Muay Thai Duisburg) vs. Elias Mallmann (Muay Thai Duisburg)
J-klasse – Jonathan Pertgen (Muay Thai Duisburg) vs. Sherif Al Omeri (Energy Gym)
J-klasse – Jana Glück (Muay Thai Dortmund) vs. Sarah Kirsch (MTBG Goch)
J-klasse – Maurice Meyer (Fight Club Jülich) vs. Nikita Renner (Energy Gym)
N-klasse – Serhat Yousef (Energy Gym) vs. Hagen Eitel (Muay Thai Zentrum Düsseldorf)
N-klasse – Andrej Laschenko (Thaifactory Hagen) vs. Nadir Yousef (Energy Gym)
J-klasse – Timur Knatz (Studio One) vs. Ilker Günes (Narong Gym)
N-klasse – Juan Yousef (Energy Gym) vs. Michael Schubert (Asiatische Kampfsportschule)

Hoofdprogramma

J-klasse – Giovani van der Vleuten (Team Holzken Helmond) vs. Maik Mittelstädt (Team Grizzly)
J-klasse – Carlos Zaytoun (Asiatische Kampfsportschule) vs. Daniel Neuwirt (Energy Gym)
N-klasse – Marcel Ebbinghaus (Asiatische Kampfsportschule) vs. Tim Jäger (Energy Gym)
J-klasse – Geraldo Holzken (Tem Holzken Helmond) vs. Enrico Meier (Team Grizzly)
C-klasse – Radzhab Salibekov (Thaifactory Hagen) vs. Janus Kilicaslan (Energy Gym Leverkusen)
N-klasse – Silke Coppens (Black Panthers Belgium) vs. Charissa Marx (Puma Gym NL)
J-klasse – Mohammed Hasnaoui (Fightclub Haarlem) vs. Adrian Meyer (Team Grizzly)
C-klasse – Felix Wagner (Fight Fever) vs. Bassim El Kaouid (Black Panthers Belgium)
C-klasse – Randy Koetsier (Scorpio Gym Almelo) vs. Hamzah El Mallah (Houlali Gym Melle)
C-klasse – Nick Beschnar (Team Grizzly) vs. Karircan Tokmak (Energy Gym)
C-klasse – Salomon Oubda (Thaifactory Hagen) vs. Melik Avcu (You Can Gym)
C-klasse – Rahim Delic (Buji Gym Düren) vs. Hamzah El Mesbahi (Fightclub Haarlem)
C-klasse – Viktor Kurmanov (Thaifactory Hagen) vs. Omar Chenfouh (Cobra Gym Hilden)
N-klasse – Viktor Kukis (Fightclub Haarlem) vs. Thomas Boller (energy Gym)
N-klasse – Jonas Corte (Thaifactory Hagen) vs. Cihan Erkuran (Fight Fever)
C-klasse – Djavid Ibrahimli (You Can Gym) vs. Daniel Zubicks (Energy Gym)
C-klasse – Dennis Becker (Energy Gym) vs. Maximilian Manhenke (Narong Gym)
C-klasse – Jitser Bronselaer (Black Panthers Belgium) vs. Hussein Bero (Energy Gym)
N-klasse – Gao De Long Ai (Thaifactory Hagen) vs. Reza Mohammad (Energy Gym)
C-klasse – Berkan Demir (Muay Thai Dortmund) vs. Mansoor Habtoor (Energy Gym)
C-klasse – Mert Kodas (Energy Gym) vs. Georgi Kvernaze (Thaifactory Hagen)
N-klasse – Emre Atilgan (Combat Club Finnentrop) vs. Kamil Jankowski (Gladiator Gym Warndt)
B-klasse – Wladimir Holodenko (Fight Fever) vs. Lukas Hering (Prize Ring Koblenz)
B-klasse – Valentin Ficht (Team Grizzly) vs. TBA