Datum: 25-03-2018
Locatie: Selfdefence4all
Plaats: ‘s-Heerenberg
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Rosa van Zuilen (Selfdefence4all) vs. Romeisa Bounda (Team Beast of the East)
J-klasse – Puck Horst (Fight Team SCIJ) vs. Liv Jansen (KVG Kickboksen)
J-klasse – Celina Witjes (Mattiz Gym) vs. Chelsea Rosenau (Team Beast of the East)
J-klasse – Gijs Willemsen (Selfdefence4all) vs. Daymen MAter (Selfdefence4all)
J-klasse – Elaine Wijnia (Fight Team SCIJ) vs. Dlien Nirvy (Mattiz Gym)
J-klasse – Ricardo Bod (Team Roberto) vs. Necdet Yildiz (KB Zutphen)
J-klasse – Jiro da Silva (KVG Kickboksen) vs. Dani van Haarlem (Team Beast of the East)
J-klasse – Luna Bonte (Team Roberto) vs. Ilona Hendriks (KB Zutphen)
J-klasse – Mart Kruitbosch (Selfdefence4all) vs. Simar Pilavci (Mattiz Gym)
J-klasse – Joël Nigindo (Fight Team SCIJ) vs. Gianni Endevoets (KVG Kickboksen)
J-klasse – Luna Zwakhoven (Team Beast of the East) vs. Enfan Aslan (Mattiz Gym)
J-klasse – Romy Loevering (Selfdefence4all) vs. Jasmine Hulshof (Team Roberto)
J-klasse – Tarik Yildiz (KB Zutphen) vs. Naoufal Idrissi (Mattiz Gym)
J-klasse – Juul Vierwind (Selfdefence4all) vs. Laqiesha Kiezenberg (Team Roberto)
J-klasse – Jordan Lopez (Team Beast of the East) vs. Yordie van de Berg (Fight Team SCIJ)
J-klasse – Peter Commandeur (KVG Kickboksen) vs. Givaino van Haaften (Team Roberto)
J-klasse – Felicia de Wit (Selfdefence4all) vs. Aleyna Akgün (Muay Thai Dortmund)

Hoofdprogramma

N-klasse (demo) – Tania Josan (Selfdefence4all) vs. Tara de Vries (KVG Kickboksen)
N-klasse – Roy Broekhuis (Gym Satria Hoofddorp) vs. David Oppel (KB Zutphen)
N-klasse – Peter Hendriks (Selfdefence4all) vs. Harm Harmsen (Selfdefence4all)
N-klasse (demo) – Nina Serra (KB Zutphen) vs. Marissa van der Doelen (KVG Kickboksen)
N-klasse – Safan Moghal (KVG Kickboksen) vs. Mathijs Swiers (KB Zutphen)
C-klasse – Michelle Smits (Selfdefence4all) vs. TVA
N-klasse – Cheyenne Schaapman (Fight Team SCIJ) vs. Madelon Rijsdijk (KB Zutphen)
N-klasse – Ragne Ruijs (KVG Kickboksen) vs. Mirjam VRossink (Team Beast of the East)
N-klasse – Frank Senff (Selfdefence4all) vs. Tim Annen (Selfdefence4all)
N-klasse – Nina van Alphen (Gym Satria Hoofddorp) vs. Rebecka Hanff (KVG Kickboksen)
C-klasse – Daisy Berntsen (Selfdefence4all) vs. Amal Aoulad Baktit (Mattiz Gym)