Datum: 25-02-2018
Locatie: Diablo Gym
Plaats: Hoogerheide
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Ruby de Bont (RV Sports) vs. Mikaela Lewis (Silent Dragon Hoogvliet)
J-klasse – Anouk Versluijs (Diablo Gym) vs. Maybelly Neyts (XSD Oostende)
J-klasse – Keano Schutte (Team HVO) vs. Dario van Bauwel (RV Sports)
J-klasse – Jahron Noorda (Team Titanium) vs. Jayden Franken (Team HVO)
J-klasse – Rayaan Harrout (Team Karkach) vs. Cyriel Natarella (Budokai Breda)
J-klasse – Youmana El Makawi (Masato) vs. Indra de Jong (RV Sports)
J-klasse – Ravi Jonkers (Diablo Gym) vs. Samuel Siem (Hemmers Gym)
J-klasse – Melanie Steffner (Diablo Gym) vs. Indy van Meer (Budokai Breda)
J-klasse – Saad Khalki (Rebo Bodegraven) vs. Stephan Gommers (Budokai Breda)
J-klasse – Bedirhan Turan (Personal Fitness Nederland) vs. Anthony Schier (Team Pinas)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Bodegraven) vs. Imran Hittou (Antwerp Piranhas)
J-klasse – Quinty van Dijk (RV Sports) vs. Danisha Gainda (Silent Dragon Hoogvliet)
J-klasse – Sidney Hoogsteden (Diablo Gym) vs. Nasim Abouhorira (Back2thegym)
J-klasse – Daphne Pfeiffer (Hemmers Gym) vs. Corliesja de Winter (Team HVO)
J-klasse – Mauro Koopal (Diablo Gym) vs. Glennic Tour (Masato)
J-klasse – Sebastian Rapp (Budokai Breda) vs. Wesley van Dijk (Team Karkach)
J-klasse – Merlijn Goosens (RV Sports) vs. Guillaume Pinas (Team Pinas)
J-klasse – Esad Kurtulmus (Ozbag) vs. Aria Omarzai (Personal Fitness Nederland)

Hoofdprogramma

N-klasse – Tygo van de Burgt (Team HVO) vs. Mohammed Essalhi(Ringer Sportplaza)
N-klasse – Nassim Mellah (Rebo Bodegraven) vs. Faouzi Karkach (Team Karkach)
N-klasse – Carlos de Windt (Ringer Sportplaza) vs. Vlad Ghizdavescu (Move On)
N-klasse – Damien Kleinman (Daba Sport) vs. Steef Schoeman (Masato)
N-klasse – Akin Celik (Diablo Gym) vs. Lano Roelofs (Fightclub Vlissingen)
N-klasse – Norris Ngouwa (Personal Fitness Nederland) vs. Yassine Deflauoi (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Trevor Tamale (Team Rust) vs. Nasr Essalhi (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Cyres Clarinda (Back2thegym) vs. Nick van Eck (Budokai Breda)
N-klasse – Timo Molenaar (Bodhi Dharma) vs. Amir Reza Moradi (Team Pinas)
N-klasse – Edward Goethals (Masato) vs. TBA
N-klasse – Wesley Geerts (Diablo Gym) vs. TBA
N-klasse – Mitchel da Sosa (Diablo Gym) vs. Vino Fernandes (Team Pocorni)
C-klasse – Hussein Aboud (Ringer Sportplaza) vs. Angelino Tour (Masato)
C-klasse – Quinten Waas (Hemmers Gym) vs. Nabil Acharben (Laarej Gym)
C-klasse – Hosni Al Najjar (Fightclub Vlissingen) vs. Jaber Bouzzammour (Antwerp Piranhas)