De uitslagen zijn als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Keano Schutte (Team HVO) WOP vs. Dario van Bauwel (RV Sports)
J-klasse – Ruby de Bont (RV Sports) WOP vs. Mikaela Lewis (Silent Dragon Hoogvliet)
J-klasse – Rayaan Harrout (Team Karkach) vs. Cyriel Natarella (Budokai Breda) WOP
J-klasse – youmana El Makawi (Masato) vs. Indra de Jong (RV Sports) WOPG
J-klasse – Ravi Jonkers (Diablo Gym) WOP vs. Samuel Siem (Hemmers Gym)
J-klasse – Jahron Noorda (Team Titanium) vs. Jayden Franken (Team HVO) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Melanie Steffner (Diablo Gym) vs. Indy van Meer (Budokai Breda) WOP
J-klasse – Bedirhan Turan (Personal Fitness Nederland) WOP vs. Anthony Schier (Team Pinas)
J-klasse – Yesper Schouten (Rebo Bodegraven) vs. Imran Hittou (Antwerp Piranhas) WOP
J-klasse – Quinty van Dijk (RV Sports) WOP vs. Danisha Gainda (Silent Dragon Hoogvliet)
J-klasse – Sidney Hoogsteden (Diablo Gym) WOP vs. Nasim Abouhorira (Back2thegym)
J-klasse – Daphne Pfeiffer (Hemmers Gym) vs. Corliesja de Winter (Team HVO) WOP
J-klasse – Mauro Koopal (Diablo Gym) WOP vs. Glennic Tour (Masato)
J-klasse – Sebastian Rapp (Budokai Breda) vs. Wesley van Dijk (Team Karkach) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Merlijn Goosens (RV Sports) vs. Guillaume Pinas (Team Pinas) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Esad Kurtulmus (Ozbag Gym) vs. Aria Omarzai (Personal Fitness Nederland) WOP

Hoofdprogramma

C-klasse – Quinten Waas (Hemmers Gym) vs. Nabil Acharben (Laarej Gym) WOP
N-klasse – Tygo van de Burgt (Team HVO) vs. Mohammed Essalhi (Ringer Sportplaza) WOP
N-klasse – Nassim Mellah (Rebo Bodegraven) vs. Faouzi Karkach (Team Karkach) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Carlos de Windt (Ringer Sportplaza) WOPG vs. Vlad Ghizdavescu (Move on)
N-klasse – Damien Kleinman (Daba Sport) vs. Steef Schoeman (Masato) WTKO
N-klasse – Akin Celik (Diablo Gym) vs. Lano Roelofs (Fightclub Vlissingen) WOP
N-klasse – Norris Ngouwa (Personal Fitness Nederland) vs. Nasr Essalhi (Ringer Sportplaza) WOP
N-klasse – Edward Goethals (Masato) vs. Ruben da Costa (Muay Thai Royale) WOP
N-klasse – Trevor Tamale (Team Rust) vs. Cyres Clarinda (Back2thegym) WOP
N-klasse – Wesley Geerts (Diablo Gym) WOP vs. Ismail Mahraoui (Muay Thai Royale)
N-klasse – Timo Molenaar (Bodhi Dharma) WTKO vs. Amir Reza Moradi (Team Pinas)
N-klasse – Mitchel da Sosa (Diablo Gym) WRSC vs. Vino Fernandes (Team Pocorni)
C-klasse – Hussein Aboud (Ringer Sportplaza) WOP vs. Angelino Tour (Masato)
C-klasse – Hosni Al Najjar (Fightclub Vlissingen) vs. Jaber Bouzzammour (Antwerp Piranhas) WKO