Datum: 19-05-2018
Locatie: Oosting Arena
Plaats: Emmen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

Voorprogramma

J-klasse – Juliano Parauti (Henneken) vs. Ruben Ridderbos (Mejiro Gym Drenthe)
J-klasse – Dyon van Baarssen (MT Factory Assen) vs. Seif Otay (Kai Mauy)
J-klasse – Bobby Loman (KB Steenwijk) vs. Joey Brouwer (Ciric Sports)
J-klasse – Wessel Hut (KB Roden) vs. Sven Profijt (9JA Gym)
J-klasse – Christy Bo (KB Roden) vs. Dyanne Kleine (Mejiro Gym Drenthe)
N-klasse – Ryan Bakker (Mejiro Gym Heerhugowaard) vs. Amro Mansur (Ciric Sports)
N-klasse – Sergio Marcos (KB Groningen) vs. Marcel Mannes (Mejiro Gym Drenthe)
N-klasse – Sven Mollema (Kyoku Gym) vs. Xander Barendswaard (Hadjji’s Gym)
N-klasse – Dylan Westerhuis (Choy-Bo) vs. Mike van Smeden (Ciric Sports)
N-klasse – Baki Deniz (9JA Gym) vs. Wail El Bousmaqui (Hellemond Sports)
N-klasse – Zahir Coeriel (Shera Fight) vs. Deniño Westerhoff (Team vd Berg)
N-klasse – Joelle Simon (KB Groningen) vs. Bliss Rutten (Henneken)
N-klasse – Gijs Visser (Mejiro Gym Beverwijk) vs. Mitchel Reijer (Choy-Bo)
N-klasse – Abbas Sultan (Kai Muay) vs. Chevaro Main (KB Roden)
N-klasse – Joris Beentjes (Mejiro Gym Heerhugowaard) vs. David Hukuboen (Pro Elite)
N-klasse – Calvin Spoelstra (Choy-Bo) vs. Tyrone van Ommeren (Hadjji’s Gym)
N-klasse – Indy Hasnaoui (Kai Muay) vs. Amy Draak (Axewood Gym)
B-klasse – Djamilla Passial (Ciric Sports) vs. Lavande Verhaart (Loek’s Gym)

Hoofdprogramma

C-klasse – Ivan Djakie (Ropie Gym) vs. Yuri ten Kate (DJG)
MMA – Nick van ‘t Ende (Fighting Team SCIJ) vs. Sam Bhouzerdi (Team Yesfit)
C-klasse – Jasmijn Tempel (KB Groningen) vs. Tamara Weeda (Mejiro Gym Drenthe)
B-klasse – Jordan Job (Eagle Gym) vs. Reco Nawege (Ropie Gym)
C-klasse – Dario Maal (Shera Fight) vs. Emir Kaplan (Ciric Sports)
N-klasse – Shaquille Rake (KB Groningen) vs. Bjorn Bernsen (Mejiro Gym Drenthe)
C-klasse – Glenn Sonnemans (MT Factory Assen) vs. Przemmek Ef (Kai Mauy)
C-klasse – Mohammed Caracan (Ciric Sports) vs. Maiky Mulder (Nakama Gym)
B-klasse – Daychemar Coeriel (Shera Fight) vs. Lucien Keenswijk (Ropie Gym)
B-klasse – Gelanio Venema (KB Groningen) vs. Yannick Vliet (Loek’s Gym)
A-klasse – Armen Hovhannisyan (Ciric Sports) vs. Rudsel Zinhagel (Simson Gym)

laatste geüpdatet op 17 mei