J-klasse – Nicol Rudnik (MTBG-Goch) vs. Mare Verwey (Ubeda Gym) WOP
J-klasse – Lisa Zeilstra (KB Brummen) WOP vs. Soraya Proenings (Appie’s Fight Gym)
J-klasse – Phoebe Theunissen (Budaya Cuijk) vs. Djena Jacobs (Ubeda Gym) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Riekie Donkervoort (Gym Reflexx Arnhem) vs. Aleyna Akgün (Muay Thai Dortmund) WOP
J-klasse – Martin Zech (MTBG-Goch) vs. Bilal Kauddri (Gym Reflexx Arnhem) WOP
J-klasse – Laura Pastoor (Fujiyama Gym) WOP vs. Shania Jung (PR Boxing)
J-klasse – Max Krieger (MTBG-Goch) WOP vs. Kadir Ciftci (KB Brummen)
J-klasse – Hagen Eitel (Muay Thai Düsseldorf) vs. Edgar Pegosian (Team Beekwilder) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Robert Nesterov (MTBG-Goch) vs. Devin van Galen (AK/Kraus) WOP
N-klasse – Nadine Aounallah (Team Beekwilder) WOPG vs. Kaylee Schierbeek (Team Pinas)
N-klasse – Jens Densow (MTBG-Goch) vs. Peter Welsing (Gym Reflexx Arnhem) WOP
J-klasse – Sarah Kirsch (MTBG-Goch) WOP vs. Thalia Sanchez (Budaya / Ubeda)
J-klasse – Guillaume Pinas (Team Pinas) WOP vs. Diego Huberts (Gym Reflexx Arnhem)
N-klasse – Alexander Garmaschow (MTBG-Goch) WOP vs. Amir Reza Moradi (Team Pinas)
A-klasse – Ridwan Guden (MTBG-Goch) vs. Nicky Lopez (KB Brummen) WOP
J-klasse – Geogia Ikonomoupolos (Ubeda Gym) vs. Aleyna Akgün (Muay Thai Dortmund) WOP
C-klasse – Devangeli Broos (Fujiyama Gym) WMI vs. Ennis Dogan (Budaya Cuijk)
N-klasse – Jenz Bouwmans (CSA Helmond) WOP vs. Layeq Mangal (KB Brummen)

halve finales toernooi +95 kilogram (nieuweling)
Sean Taylor (Team Pinas) vs. Marcel Rakowski (Muay Thai Dortmund) WOP
Ismael Ali (Pancration) WOP vs. Juan Yousef (Energy Gym)

J-klasse – Quinty Lamers (MTBG-Goch) vs. Rowan Aerts (Appie’s Fight Gym) WOP

finale toernooi +95 kilogram (nieuweling)
Marcel Rakowski (Muay Thai Dortmund) WTKO vs. Ismael Ali (Pancration)

halve finales toernooi -72 kilogram (C-klasse)
Jos Ramos Koopman (Pancration) vs. Said Hallak (Team Issaoui) WTKO

N-klasse – Megan de Ridder (Gracie Barra Oss) vs. Stacey Rietveld (Silent Dragon Hoogvliet)

finale toernooi -72 kilogram (C-klasse)
Florentin Kura (Energy Gym) WOP vs. Said Hallak (Team Issaoui)

C-klasse – Galid Akkouh (Team Beekwilder) WOP vs. Jeffrey Nijhof (Gym Reflexx Arnhem)
MMA – Vladimiros Kechvaidis (MTBG-Goch) WKO vs. Mehdi Ben Merieme (Gracie Barra Oss)
B-klasse – Dogan Dinc (MTBG-Goch) vs. Jordy Beekwilder (Team Beekwilder) WOP