Datum: 14-10-2018
Locatie: Hoyer’s Gym
Plaats: Heerlen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Tycho Storcken (Senshi) vs. Noorshams Sultani (Dipanegara)
J-klasse – Sasha Frijns (Demirci) vs. Orlando Hopmans (Diablo Gym)
J-klasse – Finn Paymans (Senshi) vs. Zakaria El Jari (Rachid’s Gym)
J-klasse – Laura Frenken (Lumpini Gym) vs. Simone Linders (Masato)
J-klasse – Damien van Cleef (Hoyer’s Gym) vs. Jordy Grooten (Appie’s Fight Gym)
J-klasse – Manam Triziwal (Hoyer’s Gym) vs. Marciano Pikaro (Demirci)
J-klasse – TBA (Hoyer’s Gym) vs. Younes el Bakalli (Rachid’s Gym)
J-klasse – Mustafa Darbis (Hoyer’s Gym) vs. Dave Benicassa (Vivas Gym)
J-klasse – Devlin Nout (Masato) vs. Dilano Stassen (Team Swakhoven)
J-klasse – Sem de Goeij (Mattiz Gym) vs. Yesney Grooten (Appie’s Fight Gym)
J-klasse – Noella Aljilji (Masato) vs. Amy Godding (Team Swakhoven)
J-klasse – Quinty Seegers (Mattiz Gym) vs. Noah Ibrahimi (Team Karatas)
J-klasse – Shenteley Groeneweg (Lumpini Gym) vs. Mila Faassen (Jego Gym)
N-klasse – Timon Aalders (Hoyer’s Gym) vs. Rayan El Hayani (Team AP)
N-klasse – Ilias Amri (Hoyer’s Gym) vs. Philip de Boer (Demirci)
N-klasse – Zayd Bouchiba (Team Alken) vs. Saifeddin El Jari (Rachid’s Gym)
N-klasse – Esmaeel Alguenatra (Dipanegara) vs. Steef Schoeman (Masato)
N-klasse – Danillo Bergsma (Jego Gym) vs. Klaudiusz Kurowski (Rachid’s Gym)
N-klasse – Quint Basstra (Jego Gym) vs. Deni Bakaev (Fighting Ostend)
N-klasse – Sarya Akroush (Hoyer’s Gym) vs. Youri Haverkamp (Haberland Geleen)
N-klasse – Bo Lahaije (Satu Gym) vs. Rowald Dirksz (Parkstad Institute)
N-klasse – Mustafa Alsadi (Demirci) vs. Laurens Bemelsmans (Parkstad Institute)
N-klasse – Dilano Schafer (Jego Gym) vs. Yassine El Bakkali (Rachid’s Gym)
N-klasse – Edriss Bader (Dipanegara) vs. Moestafa Nabawi (Rachid’s Gym)
N-klasse – Nelis Rodolf (Demirci) vs. Dante Lysen (Fighting Ostend)
N-klasse – Ricardo Adriolo (Demirci) vs. Robert Fritz (Satu Gym)
N-klasse – Gielyano Gijzen (Team Alken) vs. Mohammed Abdoelsalaam (Rachid’s Gym)
N-klasse – Tom Janssen (Hoyer’s Gym) vs. Bas Martens (Masato)
C-klasse – Mourad Balfallah (Quinn Gym) vs. Elias Marchouh (Team AP)
C-klasse – Jessy Rose Demirci Omar Debbali Haberland Landgraaf
C-klasse – Nathalie Tilburgs (Hoyer’s Gym) vs. Amber Swinkels (Quinn Gym)
C-klasse – Saeed Heidari (Vivas Gym) vs. Zakaria Quardah (Team Alken)
C-klasse – Masih Njarabi (Vivas Gym) vs. Angelo Doevedans (Demirci)
C-klasse – Wesley Schors (Hoyer’s Gym) vs. Ali Mrouha (Quinn Gym)
MMA – Essam Mili (Team Karatas) vs. Nazari Abdullah (The Underground Gym)
MMA – Claudio Russo (MT Genk) vs. Pouya Najafi (FT Wondel)
MMA – Swen Straat (Hoyer’s Gym) vs. TBA
MMA – Mo Tini (Hoyer’s Gym) vs. Swen Hilberdink (MAN MMA)