Datum: 06-10-2018
Locatie: Dorfgemeinschaftshalle
Plaats: Wenden
Land: Duitsland

Het programma is als volgt:

J-klasse – Damian Aschirbajev (Energy Gym) vs. Luis Tomasoa (Team Brothers)
J-klasse – Karina Schumacher (Team Grizzly) vs. Darina Orlov (Narong Gym Iserlohn)
J-klasse – Musa Avdiovski (Fight Club Leverkusen) vs. Daniel Ganke (Energy Gym)
J-klasse – Nikita Renner (Energy Gym) vs. Elias Mahlmann (Muay Thai Duisburg)
J-klasse – Enrico Meier (Team Grizzly) vs. Novel el Kadi (Team Brothers)
J-klasse – Katarina Orlov (Narong Gym Iserlohn) vs. Julia Spiewek (Muay Thai Duisburg)
N-klasse – David (Thaifactory Hagen) vs. Juan Hasan (Energy Gym)
N-klasse – Pascal Wandtke (Houlali Gym) vs. Berzan Sari (Cobra Gym Hilden)
N-klasse – Joni Pires (Fight Club Leverkusen) vs. Can Ates (Muay Thai Duisburg)
N-klasse – Saied Nekoye (Team Grizzly) vs. Asad Assadi (Kampfsport Kirchvers)
N-klasse – Daniel Diaconu (Team Grizzly) vs. Charafdien Azahaf (Team Brothers)
N-klasse – Marcel Saleh (Energy Gym) vs. Gökrem Akdogan (You Can Gym)
N-klasse – Abdul Atilgan (Combat Club Finnentrop) vs. Michal Machulak (Malinowski Team)
N-klasse – Alperslan Göksen (Energy Gym) vs. Sebastian Nietsche (Team Ronin)
N-klasse – Marius Scutelnic (Boxzentrum Nürnberg) vs. Dominic Bednas (Team Haberland)
N-klasse – Svetlana Lang (Energy Gym) vs. Amy Rotmeijer (Axwood Gym)
J-klasse – Nick Müller (Team Grizzly) vs. Sherif Al Omeri (Energy Gym)
C-klasse – Omar Chenfouh (Cobra Gym Hilden) vs. Bartek Mierzwa (Boxzentrum Nürnberg)
C-klasse – Kacper Stemplewski (Shindokan Jelenia Gora) vs. Melik Avcu (You Can Gym)
C-klasse – Maxim Denisenko (Team Ronin) vs. Kevin Federer (Houlali Gym)
C-klasse – Nabil Cherti (Kuk Mu Kwan Düsseldorf) vs. Erick Luft (Energy Gym)
C-klasse – Mateucz Furman (Shindokan Jelenia Gora) vs. Daniel Zubicks (Energy Gym)
C-klasse – Koos Huinen (Team Brothers) vs. Nick Beschnar (Team Grizzly)
C-klasse – Patryk Swiatek (Malinowski Team) vs. Avdi Avdiovski (Fight Club Leverkusen)
C-klasse – Thomas Boller (Energy Gym) vs. Viktor Kukis (Fighclub Haarlem/NL)
C-klasse – Jeffrey van der Vliet (Team Brothers) vs. Christian Lang (Energy Gym)
C-klasse – Mansoor Habtoor (Energy Gym) vs. Joran Schaap (Axewood Gym)
C-klasse – Achmed Salem (Fight Club Haarlem) vs. Elias Boulhrouz (Fight Club Leverkusen)
C-klasse – Hussein Bero (Energy Gym) vs. Emin Khalilovi (Team Georgia)
C-klasse – Gunduz Aliev (Team Azerbaidjan) vs. Emin Demir (Fightclub Haarlem)
B-klasse – Isvahan Alievi (Team Georgia) vs. Djavid Ibrahimli (You Can Gym)
B-klasse – Hicham Chaboute (Kuk Mu Kwan Düssldorf) vs. TBA
B-klasse – Benjamin Maassen (Kuk Mu Kwan Düsseldorf) vs. Hamzah El Mezbahi (Fighclub Haarlem)
B-klasse – Valentin Ficht (Team Grizzly) vs. Patryk Kimula (Malinowski Team)
B-klasse – Johannes Schmitz (Team Ronin) vs. Benjamin Krasniqui (Kuk Mu Kwan Düsseldorf)
B-klasse – Max Muschalik (Muay Thai Duisburg) vs. Mohammed Al Omeri (Energy Gym)