Datum: 25-11-2018
Locatie: De Hanenhof
Plaats: Geleen
Land: Nederland

Het programma is als volgt:

N-klasse – Jaimy Prick (Team Alken) vs. Whitney Hintzen (Demirci Gym)
N-klasse – Rayan El Hayani (Team Piranhas) vs. Mohammed Essalhi (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Erkan Akpolat (Demirci Gym) vs. Mouad Nireb (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Martino Nguyen (Team Thriving) vs. Muhammed Aboud (Ringer Sportplaza)
N-klasse – Enrico Emans (KVG Den Bosch) vs. Danillo Bergsma (Jego Gym)
N-klasse – Quint Basstra (Jego Gym) vs. Sandro Petit (Team Scorpions)
N-klasse – Enea Berisha (Jego Gym) vs. Safan Moghal (KVG Den Bosch)
N-klasse – Bryan Brokamp (Haberland Stein) vs. Nelis Rodolf (Demirci Gym)
N-klasse – Wesley Kenter (Jego Gym) vs. Johnny Nievelstein (Haberland Kerkrade)
N-klasse – Mustafa Alasadi (Demirci Gym) vs. Bas van Donzel (MFG Heerlen)
N-klasse – Bodhi Borger (Team Alken) vs. Mustapfa Bouhafra (Kai Muay Maastricht)
N-klasse – Dominic Bednas (Haberland Kerkrade) vs. Rick Aarts (KVG Den Bosch)
N-klasse – Gielyano Gijzen (Team Alken) vs. Nick Reemers (MFG Heerlen)
N-klasse – Patrick Pakula (Victory Fight Academy) vs. Bram Verkeyn (Mitch Gym)
C-klasse – Hatna B (Team Piranhas) vs. Manuel den Hartog (Ringer Sportplaza)
C-klasse – Mirwais Triziwal (Hoyer’s Gym) vs. Yassin Hajou (Chokdee Antwerpen)
C-klasse – Mohamed Ananou (Chokdee Antwerpen) vs. Hussein Aboud (Ringer Sportplaza)
C-klasse – Omar Debbali (Haberland Kerkrade) vs. Carlos de Wind (Ringer Sportplaza)
C-klasse – Zakaria Querdah (Team Alken) vs. Jessy Rose (Demirci Gym)
C-klasse – Bas Willemse (Team Thriving) vs. Elias Marchouh (Team Piranhas)
C-klasse – Younes Ainzar (Team Piranhas) vs. Berkkan Demir (Muay Thai Dortmund)
C-klasse – Oussama Saf (Team Alken) vs. Saeed Heidari (Vivas Gym)
C-klasse – Samir Abderzak (Appie’s Fightteam) vs. Masih Njarabi (Vivas Gym)
C-klasse – Nasr Essalhi (Ringer Sportplaza) vs. Nils Cuveliers (Team Thriving)
B-klasse – Anouar Allaoui (Team Piranhas) vs. Angelo Doevedans (Demirci Gym)
B-klasse – Mohammed Eroglu (Ringer Sportplaza) vs. Francesco Strano (Akbaba Gym)
A-klasse – Perry Reichling (Team Alken) vs. Nico Perriera (Silent Dragon)
MMa (amateur) – Andrzej Wiaderek (Victory Fight Academy) vs. Maikel Vernes (Ringer Sportplaza)
MMa (amateur) – Sven Straat (Hoyer’s Gym) vs. Mowrick Bodok (Ringer Dportplaza)

-73 kilogram toernooi
Douglas Carli (Jego Gym)
Jordy Muez (MAC Dilsen)
Thommy Schonis (Ringer Sportplaza)
Tolga Ayvaz (Mitch Gym)

-85 kilogram toernooi
Max Weekers (Team Alken)
Hamza Ourahou (Team Ting Tong)
TBA
TBA