J-klasse – Baris Koksal (Budo Sport) WOP vs. Maxim Newerowski (Energy Gym)
J-klasse – Julia Spiewek (Muay Thai Duisburg) vs. Lois Tomasoa (Team Brothers) WOP
J-klasse – Alex Sprenger (Energy Gym) vs. Fouad Azar (Budo Sport) WOP
J-klasse – Lavdrim Abazi vs. Daniel Ganke (Energy Gym) eindigt in een onbeslist
N-klasse – Gabriel Foukani (Team HVO) WOP vs. Maik Mittelstädt (Team Grizzly)
J-klasse – Nikita Renner (Energy Gym) vs. Timur Knatz (Studio One Oberhausen) WOP
J-klasse – Enrico Meier (Team Grizzly) vs. Novel el Kadi (Team Brothers) WOP
J-klasse – Pascal Wandtke (Houlali Gym) WOP vs. Berzan Sari (Cobra Gym Hilden)
J-klasse – Nick Müller (Team Grizzly) vs. Noah El Fukani (Team HVO) WOP
N-klasse – Joni Pires (Fight Club Leverkusen) WOP vs. Jonas Corte (Thaifactory Hagen)
N-klasse – Saied Nekoye (Team Grizzly) vs. Asad Assadi (Kampfsport Kirchvers) WOP
N-klasse – Daniel Diaconu (Team Grizzly) WKO vs. Bilal El Farissi (Narong Gym Iserlohn)
J-klasse – Eillen Bruns (Studio One Oberhausen) vs. Gina Scherwitzki (Muay Thai Duisburg) WOP
J-klasse – Laura Liss (Studio One Oberhausen) vs. Fouad Azar (Budo Sport) eindigt in een onbeslist
J-klasse – Amalia Pavlyuchkov (Energy Gym) vs. Toske van Opstal (HVO Team) WDO
J-klasse – Damian Aschirbajev (Energy Gym) vs. Rustam Slavska (Muay Thai Duisburg) eindigt in een onbeslist
N-klasse – David (Thaifactory Hagen) vs. Emre Atilgan (Combat Club Finnentrop) WDO
J-klasse – Aleyna Akgün (Budokan Dortmund) vs. Corliesja de Winter (HVO Team)
N-klasse – Abdul Atilgan (Combat Club Finnentrop) vs. Alexander Tokatev (Team Grizzly) WOP
C-klasse – Mansoor Habtoor (Energy Gym) WOP vs. Joran Schaap (Budo Sport)
N-klasse – Stefan Vegano (Studio One Oberhausen) vs. Emin Demir (Fightclub Haarlem) WDO
N-klasse – Marius Scutelnic (Boxzentrum Nürnberg) vs. Dominic Bednas (Team Haberland) WDO
N-klasse – Patryk Swiatek (Malinowski Team) vs. Mohamed Hasnaoui (Fight Club Haarlem) WOP
N-klasse – Svetlana Lang (Energy Gym) vs. Amy Rotmeijer (Axwood Gym) WO
C-klasse – Jeffrey van der Vliet (Team Brothers) vs. Nick Beschnar (Team Grizzly) WTKO
C-klasse – Omar Chenfouh (Cobra Gym Hilden) WDO Melik Avcu (You Can Gym)
C-klasse – Achmed Salem (Fight Club Haarlem) WOP vs. Abdullah Malak (NO Limit Erlensee)
C-klasse – Maxim Denisenko (Team Ronin) vs. Kevin Federer (Houlali Gym) WOP
C-klasse – Nabil Cherti (Kuk Mu Kwan Düsseldorf) WOP vs. Erick Luft (Energy Gym)
C-klasse – Emil Khalilovi (Team Georgien) vs. Daniel Zubicks (Energy Gym) WOP
C-klasse – Hussein Bero (Energy Gym) vs. Avdi Avdiovski (Fight Club Leverkusen) eindigt in een onbeslist
C-klasse – Thomas Boller (Energy Gym) vs. Bassim el Kadoui (Black Panther) WTKO
B-klasse – Isvahan Alievi (Team Georgia) vs. Djavid Ibrahimli (You Can Gym) WOP
B-klasse – Ilias Darrazi (Kuk Mu Kwan Düsseldorf) vs. Hamzah El Mezbahi (Fighclub Haarlem) WOP
B-klasse – Valentin Ficht (Team Grizzly) WOP vs. Patryk Kimula (Malinowski Team)
B-klasse – Johannes Schmitz (Team Ronin) vs. Benjamin Krasniqui (Kuk Mu Kwan Düsseldorf) WOP
B-klasse – Max Muschalik (Muay Thai Duisburg) vs. Mohammed Al Omeri (Energy Gym) WOP