Het Aziatische ONE Championship heeft maandag de Athlete Rankings gepubliceerd. Deze ranglijsten geven een overzicht van hun top 5 beste vechters in het MMA, kickboksen en Muay Thai.

“Ik presenteer jullie met trots onze inaugurele ONE Championship ranglijsten,” aldus Chatri Sityodtong, CEO van ONE Championship. “De ranglijsten zullen onze atleten meer duidelijkheid en transparantie geven terwijl ze hun droom om wereldkampioen te worden najagen. Dankzij dit overzicht kunnen fans hun favoriete atleet of atleten nauwkeuriger volgen.”

De ranglijsten worden opgesteld op basis van winst of verlies, het meest recente optreden en de kwaliteit van de competitie.

De ranglijsten zijn als volgt:

strogewicht (Mixed Martial Arts)

kampioen: Joshua “The Passion” Pacio
1 Yosuke “The Ninja” Saruta
2 Yoshitaka “Nobita” Naito
3 Rene “The Challenger” Catalan
4 Alex “Little Rock” Silva
5 Lito “Thunder Kid” Adiwang

strogewicht (Kickboxing)

kampioen: Sam-A Gaiyanghadao
1 Astemir Borsov
2 “Golden Boy” Wang Junguang
3 Rocky Ogden
4 Josh “Timebomb” Tonna
5 Daren Rolland

strogewicht (Muay Thai)

kampioen: Sam-A Gaiyanghadao
1 Josh “Timebomb” Tonna
2 Rocky Ogden
3 Daren Rolland
4 Andy Howson
5 Rui Botelho

vlieggewicht (Mixed Martial Arts)

kampioen: Adriano “Mikinho” Moraes
1 Demetrious “Mighty Mouse” Johnson
2 Danny “The King” Kingad
3 Kairat “The Kazakh” Akhmetov
4 Yuya “Little Piranha” Wakamatsu
5 Reece “Lightning” McLaren

vlieggewicht (Kickboxing)

kampioen: Ilias “Tweety” Ennahachi
1 Rodtang “The Iron Man” Jitmuangnon
2 “The Kicking Machine” Superlek Kiatmoo9
3 Walter Gonçalves
4 Panpayak “The Angel Warrior” Jitmuangnon
5 Elias “The Sniper” Mahmoudi

vlieggewicht (Muay Thai)

kampioen: Rodtang “The Iron Man” Jitmuangnon
1 Panpayak “The Angel Warrior” Jitmuangnon
2 “The Kicking Machine” Superlek Kiatmoo9
3 Jonathan “The General” Haggerty
4 Elias “The Sniper” Mahmoudi
5 Petchdam “The Baby Shark” Petchyindee Academy

bantamgewicht (Mixed Martial Arts)

kampioen: Bibiano “The Flash” Fernandes
1 Kevin “The Silencer” Belingon
2 Shoko Sato
3 Yusup Saadulaev
4 Shuya “Stealth” Kamikubo
5 Daichi Takenaka

bantamgewicht (Kickboxing)

kampioen: Alaverdi “Babyface Killer” Ramazanov
1 Nong-O Gaiyanghadao
2 “The Million Dollar Baby” Sangmanee Sathian MuayThai
3 “Muay Thai Boy” Zhang Chenglong
4 Liam “Hitman” Harrison
5 Rodlek PK.Saenchaimuaythaigym

bantamgewicht (Muay Thai)

kampioen: Nong-O Gaiyanghadao
1 Sangmanee SathianMuayThai
2 Bobo “The Panther” Sacko
3 “Left Meteorite” Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai
4 Alaverdi “Babyface Killer” Ramazanov
5 “The Elbow Zombie” Muangthai P.K.Saenchaimuaythaigym

vedergewicht(Mixed Martial Arts)

kampioen: Martin “The Situ-Asian” Nguyen
1 Christian “The Warrior” Lee
2 Koyomi “Moushigo” Matsushima
3 Thanh Le
4 Tetsuya “MMA Fantasista” Yamada
5 Garry “The Lion Killer” Tonon

vedergewicht (Kickboxing)

kampioen: vacant
1 Giorgio “The Doctor” Petrosyan
2 Superbon Banchamek
3 Tayfun Ozcan
4 Samy “AK47” Sana
5 “The Boxing Computer” Yodsanklai IWE Fairtex

vedergewicht (Muay Thai)

Champion: Petchmorakot Petchyindee Academy
1 Superbon Banchamek
2 Jamal “Kherow” Yusupov
3 Smokin’ Jo Nattawut
4 Samy “AK47” Sana
5 “The Boxing Computer” Yodsanklai IWE Fairtex

lichtgewicht (Mixed Martial Arts)

kampioen: Christian “The Warrior” Lee
1 Iuri Lapicus
2 Saygid “Dagi” Guseyn Arslanaliev
3 Pieter “The Archangel” Buist
4 Timofey Nastyukhin
5 Shinya “Tobikan Judan” Aoki

lichtgewicht (Kickboxing)

kampioen: Regian “The Immortal” Eersel
1 Nieky “The Natural” Holzken
2 Mustapha “Dynamite” Haida
3 Anthony “The Assassin” Njokuani
4 Andy “Souwer Power” Souwer
5 Elliot “The Dragon” Compton

atoomgewicht vrouwen(Mixed Martial Arts)

kampioene: “Unstoppable” Angela Lee
1 Denice “The Menace Fairtex” Zamboanga
2 Meng Bo
3 “MMA Sister” Lin Heqin
4 Mei “V.V” Yamaguchi
5 Gina “Conviction” Iniong

atoomgewicht vrouwen (Kickboxing)

kampioene: Janet Todd
1 Stamp Fairtex
2 Alma Juniku
3 “Killer Bee” Chuang Kai Ting
4 Anne “Ninja” Line Hogstad
5 Ekaterina “Barbie” Vandaryeva

atoomgewicht vrouwen (Muay Thai)

kampioene: Stamp Fairtex
1 Janet “JT” Todd
2 Anne “Ninja” Line Hogstad
3 Alma Juniku
4 Ekaterina “Barbie” Vandaryeva
5 Rudzma Abubakar

strogewicht vrouwen (Mixed Martial Arts)

kampioene: “The Panda” Xiong Jing Nan
1 Tiffany “No Chill” Teo
2 Michelle Nicolini
3 “Unstoppable” Angela Lee
4 Ayaka Miura
5 Maira Mazar